ABC TERCÜME BÜROSU

Noter Yeminli Çeviri Bürosu
Özel Dil Eğitimi

Gebze Dil Kursları

Gebze Dil Kursları

Gebze dil kursları, İngilizce kursu, Almanca dil kursu, Fransızca kursu, İspanyolca dil kursu, İtalyanca kursu, Rusça kursu, Arapça kursu, Korece dil kursu, Japonca kursu, Çince kursu, Romence dil kursları.

Gebze dil kursları, Kurslarımıza katılmanızla beraber, kişisel hedeflerinize ulaşmaya yardımcı olacak bir deneyim havuzuna gerçek bir öğrenim sürecine girmenizi sağlıyoruz. Hedeflerinize ulaşmanızda size yardım etmek için, sizinle birlikte detaylı bir kurs planı hazırlamaktayız.

Dil becerilerinizi ister akademik, ister profesyonel, isterse kişisel sebeblerden dolayı geliştirmek isteyin; Amacınız ne olursa olsun abc olarak size dil öğrenmenin kapılarını sonuna kadar açmaktayız.

İster genel isterse mesleki dile ihtiyacınız olsun; her kurs sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış ve ilerleme hızına göre ayarlanmıştır. Özel hedefleriniz yada sınırlı zamanınız varsa bu sizin için en iyi yöntemdir.

Gebze Dil Kursu

Kurslarımız özellikle yurtdışına çıkmaya, yabancı dilde toplantılara katılmaya ve sunumlar yapmaya hazırlanan çalışanlar ve yöneticiler için çok uygundur.

Kurs Programlarımız