ABC TERCÜME BÜROSU

Noter Yeminli Çeviri Bürosu
Özel Dil Eğitimi

İngilizce Dil Kursu

İngilizce Dil Kursu

İngilizce dil kursu Elementery, Pre-intermediate, Upper intermediate ve Advenced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır.

İngilizce Dil Kursu, Elementary (Temel Seviye) Hiç İngilizce bilmeyenler, çok az İngilizce bilenler, kelime hazinesi çok az olan ve iletişim kuramayan kişiler için İngilizce diline başlangıç ve tanışma seviyesidir.

2) Pre-Intermediate (Alt Orta Seviye) Sınırlı düzeyde İngilizce bilgisine sahip olup, sınırlı düzeyde cümle okuyup yazabilen, iletişim kurmakta / sürdürmekte zorlanan kişiler için.

3) Intermediate (Orta Seviye) Ciddi sıkıntılar yaşamadan iletişim kurabilen fakat, İngilizcede gramer / akıcı konuşma / üslup açısından eksikleri olanlara iyi olmakla beraber telaffuza ve yapıya tam anlamıyla hakim olamayan kişiler için.

4) Upper Intermediate (Üst Orta Seviye) İngilizce Dili ile okuma, konuşma ve yazmada az hata yapan, fazla hızlı olmayan konuşmalara rahatlıkla katılabilen kişiler için.

5) Advanced (İleri Seviye) İngilizce konuşulan ortamlarda sorun yaşamayan fakat dile akademik, teknik düzeyde hakimiyet açısından için çok uygundur.

Kurs Programlarımız